.

.

MKS Przemysław- Lotnik Poznań 8-3 /4-1/
W gorące południe na cytadele zawitał Lotnik Poznań.
Drużyna ta zajmuje ostatnie miejsce w tabeli A klasy. Więc faworytem tego spotkania był Przemysław. Początek meczu to dominacja gości. Lotnik strzelił bramkę z rzutu karnego i po 20 min było 0-1. Z biegiem czasu zespół gości opadł z sił, a na naszą dominację nie trzeba było długo czekać. Pomiędzy 27-38 min zdobyliśmy cztery bramki. Autorami goli byli M. Waraczyński, D. Solomon, Sz. Felski.  Goście jednego gola strzelili sobie sami. Druga połowa to także dominacja naszego zespołu, którzy w tej połowie zaaplikowali gościom kolejne cztery bramki. Strzelcami byli Sz.Felski i D. Solomon który strzelił trzy gole. Był to mecz bez fajerwerków. Było tez dużo ostrej gry i beznadziejne sędziowanie sędziego głównego. Dominacja nasza nie podlegała dyskusji, a wynik powinien być jeszcze wyższy.
20 min 0-1
27 min 1-1 Waraczyński asysta Felski
28 min 2-1 Solomon asysta Kasprzyk
31 min 3-1 Samobójcza asyzta Krygier
34 min Krygier żółta kartka
38 min 4-1 Felski asysta Waraczyński
57 min 5-1 Solomon asysta Krygier
60 min zmiana Matczak za Kasprzyka
63 min 5-2
65 min 6-2 Felski
70 min Surowiec żółta kartka
72 min zmiana Tomaszewski za Surowca
75 min 7-2 Solomon asysta Felski
85 min 8-2 Solomon asysta Felski
90 min 8-3
skład : Walczak,Kasprzyk,Pańko,Surowiec,Hasiński, Palicki, Waraczyński,Klupa, Krygier,Felski,Solomon.