Clescevia Kleszczewo - Przemysław Poznań 0:1 (0:1)

Clescevia Kleszczewo- MKS Przemysław 0-1 /0-1/
Udany wyjazd odnotowali seniorzy MKS ! Przemysław udał się do wicelidera tabeli z Kleszczewa i wygrał 1-0 po golu M. Waraczyńskiego i asyście Sz. Felskiego. Mecz był bardzo ważny dlatego że goniący nas rywale wygrali wczoraj swoje mecze. Pierwsza połowa meczu to bardzo dobre 45 min w wykonaniu naszej drużyny, nie dopuszczając pod naszą bramką do groźnych sytuacji. My z kolei mieliśmy praktycznie cztery sytuacje do strzelenia gola, ale wykorzystaliśmy tylko jedną. Gol M. Waraczyńskiego dało nam prowadzenie w 23 min. Druga połowa meczu to walka o każdy metr boiska. Nikt nie odstawiał nogi, a bardzo dobrze grający w tym meczu blok defensywny i bramkarz utrudniali jak mogli grę gospodarzom. Clescevia będąca ostatnio na fali i miejąca tylko dwa punkty straty do lidera z Jarosławca, bardzo chciała odmienić przebieg tego meczu. Mogło się tak stać w 85 min gdzie sędzia tego spotkania podyktował jedenastkę po faulu Scheflera na przeciwniku. Rzut karny jednak to nie bramka ! Egzekutor jedenastki strzelił silnie ale piłka uderzyła w poprzeczkę i wyszła w pole. Sędzia doliczył jeszcze 4 min, ale nic złego już nam się nie stało i wywozimy z Kleszczewa 3 pkt.
23min 0-1 Waraczyński asysta Felski
70min zmiana Koprowski za Kasprzyka
80min zmiana Hasiński za Budasza
88min Felski żółta kartka
88min zmiana Kuc za Felskiego
skład: Tomaszewski-Surowiec,Pańko,Scheffler,Kasprzyk-Krygier-Ciapa,Waraczyński,Felski,Solomon-Budasz.
rezerwa: Koprowski,Kuc,Hasiński